MOSS FITNESS LTD. ŞTİ. ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TARİH: 19.06.2024

MOSS GYM SPOR MERKEZİNE üye olup spor yapmak istiyorum;

Salonunuzda spor yapmaya başlamadan önce doktoruma, sağlık kuruluşuna gerekli sağlık muayenemi yaptırdım. Bu nedenle spor yapmama engel herhangi bir, hastalığım ve sakatlığım bulunmamaktadır.

Yatırdığım aidat ücretini herhangi bir durumda geri almayacağıma, antrenmana gelmediğim günlerin geçersiz sayılacağına, salonun tatil ve belirli günlerde kapalı olması veya tadilat durumunda çalışma yapılamayacağını bildiğimi belirtirim.

Üyelik devir işlemlerinde daha önce Moss gym'de üyeliği olmayan sadece hemcinsim olan arkadaşıma satın aldığım üyeliğin, Moss gym tarafından %25'i tahsil edilerek devir işleminin yapıldığını bildiğimi belirtirim.

Kıymetli ve kıymetsiz eşyalarım herhangi bir şekilde kaybolduğunda salon yetkililerini sorumlu tutmayacağımı, verilen çalışma programına uyacağımı beyan ederim.

Üyelik sırasında verilen üyelik kartımı veya QR kod sistemini her girişte ve çıkışta okutarak spor tesisi hizmetlerinden yararlanacağımı bilmekteyim. Aksi takdirde giriş yapılamayacağını bildiğimi belirtirim.

Üyeliğim süresince bana verilen üyelik kartımı başkalarıyla paylaşmayacağımı, aksi bir durumda üyeliğimin iptal olunacağını bildiğimi belirtirim.

Üyeliğim boyunca bana verilen dolabı sadece çalışma saatlerinde kullanabileceğimi, herhangi bir sebepten ötürü kişisel eşyalarımı çalışma saatleri dışında salonda veya dolaplarda bırakmayacağımı belirtirim.

Spor merkezinizin uygun gördüğü kıyafetlerle (spor kıyafet, ter havlusu, temiz ayakkabı) tesise girmek ve yararlanmak zorunda olduğumu belirtirim.

Spor merkezinde yetkililerin belirleyeceği kurallara uymak, diğer üyeleri rahatsız edecek davranışlardan kaçınmak yükümlülüğüm olduğunu bilmekteyim.

Üyenin spor merkezinin malzemelerine verdiği zararı tazminle yükümlü olduğunu kabul ederim.

Üyelik dondurma işlemlerinde, 3 aylık süre için 30 gün (bir defa), 6 aylık süre için 60 gün (iki defa), ve 12 aylık süre için toplamda 90 gün (üç defa) kayıt dondurma hakkımın olduğunu belirtirim.

Taksitli üyeliklerde kayıt dondurma işleminin tüm taksitler alındıktan sonra yapıldığını bildiğimi belirtirim.

Spor merkezinin kurallarına uymayan üyelerin, üyeliklerini hiçbir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkının olduğunu bilerek üyelik aldığımı bildiğimi belirtirim.

Spor merkezi başlığı altında gönderilen hatırlatma, bilgilendirme, reklam ve diğer bilgilendirmeleri SMS olarak almayı kabul ve beyan ederim.

Salona gelmediğim günlerin (kayıt dondurma hariç) sistemsel olarak düşüşünün yapıldığını bildiğimi belirtirim.

Kampanyalı (taksitli 6 ve 12 aylık) kayıtlarda, ödemelerin taksitli olarak alındığını, her ay ödemesi yapılacak olan taksit/taksitler tamamlandıktan sonra abonelik paketi 6 ve 12 aylık olarak tanımlandığını belirtirim.

Taksitli üyeliklerde kayıt yaptırdıktan en geç 35 gün sonra tekrar kayıt oluşturmam gerektiğini, aksi takdirde ödediğim her taksit/taksitler 1 aydan hesaplanıp, kampanyalardan yararlanamayacağımı ve geri ödeme sağlanmayacağını bildiğimi belirtirim.

Bu sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuyup, kabul ederek altını imzaladığımı beyan ederim.

İMZA: